Mgr. Štěpánka Šlapáková školní metodik prevence

Mgr. Iva Chroumalová - výchovný poradce

Konzultační hodiny - dle domluvy

Školní poradenské pracoviště vzniklo na naší škole díky projektu Inkluze do škol. Zahrnuje výchovného poradce a školního metodika prevence.

Výchovný poradce
Základní náplní práce je poradenství a odborná pomoc žákům se speciálními vzdělávacími potřebami. Výchovný poradce úzce spolupracuje s rodiči a třídními učiteli.

Školní metodik prevence
Je klíčovým poradenským pracovníkem v oblasti primární prevence rizikového chování. Koordinuje tvorbu a naplňování cílů Minimálního preventivního programu.

Asistent pedagoga
Je pedagogický pracovník a je přidělen do třídy, kde se vzdělává alespoň jeden žák se SVP. Jeho úkolem ovšem není pouze práce s konkrétním žákem, ale asistuje učiteli v širším spektru.